Implanty

Rodzaje i różnice

Implanty to sztuczne korzenie zębów , do których przymocowuje się estetyczne korony porcelanowe i w ten sposób odtwarza się braki w uzębieniu. Implant zębowy to w dzisiejszych czasach idealne rozwiązanie dla każdego kto jest w potrzebie.

Czytaj więcej

Możliwości leczenia

W naszej praktyce staramy się tak planować leczenie implantologiczne, aby nasi Pacjenci nigdy nie opuszczali gabinetu z widocznym brakiem nawet jednego zęba, co pozwala normalnie funkcjonować i zapewnia pełen komfort psychiczny.

Czytaj więcej

Konsultacja implantologiczna

Proces leczenia implantologicznego złożony jest z kilku etapów i wymaga wspólnego ustalenia Państwa oczekiwań przed jego rozpoczęciem.

Czytaj więcej

Leczenie krok po kroku

Proces leczenia implantologicznego złożony jest z kilku etapów i wymaga wspólnego ustalenia Państwa oczekiwań przed jego rozpoczęciem.

Czytaj więcej

Zalecenia pozabiegowe

Należy mieć jednak świadomość, że zabiegi implantacyjne są zabiegami chirurgicznymi. Dlatego, pomimo dobrego samopoczucia, braku dolegliwości bólowych i obrzęków konieczne jest stosowanie się do zaleceń.

Czytaj więcej

Regeneracja kości

Istnieje wiele technik operacyjnych, które umożliwiają odbudowę utraconej kości i dziąseł. W naszej praktyce, z powodzeniem, wykorzystujemy pełną gamę metod regeneracyjnych (augmentacyjnych) kości.

Czytaj więcej

Nawigacja komputerowa

Umożliwia bardzo precyzyjne zaplanowanie i wykonanie zabiegu implantacji w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie coDiagnostiX.

Czytaj więcej

TELEFON

+48 91 485 02 74

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.