Invisalign Szczecin

Invisalign Szczecin

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli leczenie niewidocznym systemem nakładek Invisalign. Umów się już teraz na wizytę konsultacyjną pod telefonem : 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

  • Invisalign jest niewidocznym aparatem prostującym zęby na który składa się zestaw przezroczystych nakładek, czyli tzw alignerów.
  • Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów.
  • Każdy aligner z kompletu nosi się przez około 10 dni i wymienia na następny , aż do uzyskania prawidłowego zgryzu.
  • Efekt leczenia , jest z góry , szczegółowo zaplanowany i przewidywalny.
  • Leczenie nakładkami Invisalign zwiększa efektywność oraz zdecydowanie skraca całkowity czas terapii w stosunku do tradycyjnych aparatów z zamkami.
  • Invisalign umożliwia zachowanie idealnej higieny oraz zapewnia komfort podczas mówienia.
  • Z zasady całkowity koszt terapii zbliżony jest do kosztów leczenia tradycyjnymi aparatami z zamkami, ale zawsze zamyka się  w przedziale od 8.000 – 14.5000 PLN.

ORTODONCJA I INVISALIGN

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się zapobieganiem i leczeniem wad zgryzu czyli ”prostowaniem krzywych zębów”.

Ortodoncja zajmuje się nie tylko prawidłowym ustawieniem zębów  ale także profesjonalnym kształtowaniem harmonii rysów twarzy z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy nauki i technologii (technologii CAD – CAM  czy implantologii ortodontycznej).

Trzeba sobie bowiem zdawać sprawę, że nieprawidłowe ustawienie zębów niesie za sobą wiele niekorzystnych skutków. Oczywiście – najbardziej widoczny jest nieestetyczny wygląd krzywych zębów i dysharmonia rysów twarzy.

Rodzaje aparatów ortodontycznych:

  • Aparaty ruchome
  • Aparaty stałe (z zamkami metalowymi, estetycznymi, lingwalne tzw. incognito)
  • Niewidoczne aparaty nakładkowe

Czy wiesz, że?

Nie wszyscy wiedzą, że krzywe zęby są bardziej narażone na paradontozę, nieprawidłowe i przyspieszone ścieranie czy próchnice w następstwie utrudnionej higieny. Nieprawidłowy zgryz bywa często przyczyną wad wymowy a niekiedy daje problemy w stawach skroniowo-żuchwowych a dalej bóle głowy , szyi i pleców! Istotne jest zatem aby od najmłodszych lat kontrolować rozwój zgryzu, a jeżeli już wystąpiła wada – skutecznie ją korygować .

W jaki sposób leczymy naszych Pacjentów?

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli leczenie niewidocznym systemem nakładek Invisalign.

Tagi : aparat Invisalign Szczecin aparat nakładkowy cena Szczecin aparat nakładkowy Invisalign Szczecin aparat nakładkowy Szczecin aparat przezroczysty nakładkowy cena Szczecin aparat przezroczysty nakładkowy cena Szczecin Invisalign Szczecin cena Invisalign Szczecin cena leczenie nakładkowe Szczecin leczenie ortodontyczne nakładkowe Szczecin

TELEFON

+48 91 485 02 74

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.