Licówki porcelanowe bez szlifowania zębów

Licówki porcelanowe.

Licówki porcelanowe Szczecin.

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli zakładania bardzo trwałych licówek porcelanowych bez szlifowania zęba. Umów się już teraz na wizytę pod telefonem : +48 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

Dr Paweł Dobosz

specjalista medycyny estetycznej

Od 30 lat zajmuje się stomatologią estetyczną z szczególnym uwzględnieniem licówek porcelanowych.

W mojej karierze zawodowej jako stomatolog medycyny estetycznej założyłem już kilka tysięcy licówek zadowolonym Pacjentom, nie tylko ze Szczecina, ale całej Europy.

Dla mnie Pacjent to przyjaciel, któremu pomagam odzyskać uśmiech. Dzięki licówką mogę poprawić wygląd zębów, co gwarantuje, że osoba, która opuszcza mój gabinet stomatologiczny nabiera pewności siebie i tym samym odmieniam czyjeś życie na lepsze.

Mój gabinet stomatologiczne to miejsce przyjazne każdemu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, możemy kompleksowo obsłużyć Pacjenta, który potrzebuje najnowocześniejszych metod stosowanych przy zakładaniu licówek porcelanowych.

Zapraszam i miło będzie Cię widzieć w moim gabinecie.

dr Paweł Dobosz

Rejestracja : +48 91 485 02 74

licówki szczecin

Licówki porcelanowe Szczecin – bez szlifowania.

W przypadku niewielkiej korekty uśmiechu stosujemy licówki bez szlifowania zębów (non-prep). 

Są to bardzo cienkie płatki porcelany o grubości 0,2- 0,3 mm , które przyklejamy na zęby w celu korekty ich kształtu, zmiany barwy lub ich wzmocnienia.

Ta metoda jest nieinwazyjna, ponieważ nie wymaga szlifowania zębów a jednocześnie niezwykle trwała. W naszej klinice naklejamy licówki bez preparacji od ponad 20 lat z doskonałymi rezultatami.

Pomimo wielu zalet licówki bez szlifowania mają pewne ograniczenia w stosowaniu. Ze względu na minimalną grubość nie mogą być wykorzystywane do znaczącego korygowania kształtu i ustawienia oraz  koloru pojedynczych zębów ( np. mocno przebarwionej jedynki ).

Tak samo jak w przypadku innych uzupełnień protetycznych , licówek ” non-prep ” nie stosuje się u pacjentów z niewystarczającą higieną jamy ustnej.

Przygotowanie wysoce estetycznych i szczelnych licówek jest jednym z najtrudniejszych wyzwań estetycznych i technologicznych dla lekarza i technika dentystycznego, albowiem wymagane jest doświadczenie i wyjątkowa precyzja w pracy. Wynika to z faktu ,że gotowe licówki nie mogą być już korygowane zatem nawet najdrobniejsza niedokładność ( dotycząca koloru , kształtu , grubości, pasowania ) skutkuje koniecznością ponownego ich wykonania. Wiąże się to z powtórzeniem całej procedury od początku .Z tego względu, tylko niektóre polskie laboratoria mają licówki ” non-prep ”  w swoim portfolio.

Laboratoria , z którymi współpracuję posiadają odpowiednie doświadczenie, sprzęt i wiedzę , dzięki jestem w stanie zaoferować Państwu tą metodę poprawy estetyki uśmiechu od 20 lat.

ZOBACZ METAMORFOZĘ

Efekty leczenia

Całe leczenie wykonał: expert implantolog DGOI, ICOI lek.stom. Paweł Dobosz

Tagi : licówki bez szlifowania Szczecin licówki na zęby szczecin licówki non-prep Szczecin licówki non-prep Szczecin cena licówki porcelanowe Szczecin licówki Szczecin licówki szczecin cena licówki szczecin opinie

TELEFON

+48 91 485 02 74

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.