PrevDent CrWR: bielsze, piękniejsze i zdrowsze zęby!

PrevDent CrWR: bielsze, piękniejsze i zdrowsze zęby!

System PrevDent CrWR  – jednowizytowe wybielanie gabinetowe przy użyciu lampy LED

PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE. Badania wykazują, że przy zastosowaniu tej metody możemy osiągnąć biel aż o 7-8 odcieni jaśniejszą od stanu wyjściowego (rezultat jest uzależniony od aktualnego koloru szkliwa oraz indywidualnych uwarunkowań pacjenta).

Dzięki zaawansowanej formule składników opartych w głównej mierze na nano-hydroksyapatycie (nHAp) i 6% nadtlenku wodoru, w trakcie procedury szkliwo zębów nie ulega zniszczeniu – wręcz przeciwnie – szkliwo zostaje zremineralizowane. Dzieje się tak dlatego, że aż 68% zębiny i 97% szkliwa zębów stanowi minerał o nazwie Hydroksyapatyt. Zawarty w produktach PrevDent nano-Hydroksyapatyt jest mniejszą wersją tego minerału i posiada zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość, przy jednoczesnej remineralizacji i odbudowie uszkodzonego szkliwa.

Efekt zabiegu wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymywać nawet 2-3 lata. Oczywiście w pewnej mierze trwałość efektu jest uzależniona od indywidualnych warunków pacjenta oraz od jego nawyków żywieniowych.

Procedura sama w sobie jest niemalże bezbolesna. Tylko w nielicznych przypadkach, przy powiększonej wrażliwości przed zabiegiem, może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie zabiegu, która może się utrzymywać do 24 h .

Jak wygląda procedura?

Na początku sprawdzimy stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa ok 1 godziny (7 sesji po 10 minut) i składają się na nią 3 etapy:

1. Usunięcie plam – Cleaning

Etap ten – poprzez użycie „Stain Removal” – usuwa głęboko osadzone w zębach plamy spowodowane m.in. paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy, czerwonego wina itp.  

2. Wybielanie – (re)Whithening

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wniknąć w strukturę szkliwa wybielając zęby i ponowne je mineralizując.

Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

3. Naprawa szkliwa – Repair

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, dzięki czemu Twoje zęby stają się zdrowsze, bielsze i bez nadwrażliwości.

UWAGA! Po zabiegu przez co najmniej 24 h zaleca się utrzymywać tzw. „białą dietę”. Można spożywać np. białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski i pić wodę. Należy bezwzględnie unikać jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwniki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy, czerwone wino, itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów.

Wybielająca pasta do zębów nHAp

Opatentowana, wybielająca pasta do zębów nHAp zawiera unikalne połączenie nano-hydroksyapatytu i ksylitolu.

W 100 % naturalne i bezpieczne działanie:

  • pomaga naprawić uszkodzone szkliwo,
  • eliminuje bolesną nadwrażliwość zębów,
  • naturalnie wybiela zęby przywracając właściwe szkliwo i połysk,
  • zapobiega przebarwieniu zębów przez uszczelnienie ich powierzchni.

Cząsteczki nano zawarte w paście są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny, dlatego też codzienne jej stosowanie przyczynia się do wypełnienie ubytków hydroksyapatytu w zębie i szczelnie wypełnia kanaliki  zębinowe. Dzięki temu Twoje szkliwo zostaje odbudowane, powierzchnia zęba staje się znów gładka, bolesna nadwrażliwość znika, a Twój uśmiech staje się jaśniejszy!

Zawarty w paście ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej. Dzięki niemu bakteria Stroptococcus mutans (będąca jedną z przyczyn próchnicy) nie jest w stanie strawić zęba.

Pamiętaj:

Zawsze zabieg wybielania zębów musi być poprzedzony przeglądem stomatologicznym.

Koszt zabiegu:  2000 zł

Cena obejmuje 2 sesje zabiegowe: 

  • I – 120 minut
  • II (uzupełniająca – po około 7 dniach) – 60 minut

Jednowizytowe wybielanie gabinetowe  – 1700 zł  (120 minut)

TELEFON

+48 91 485 02 74

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.