Implanty zębów Kamień Pomorski

Implanty zębów Kamień Pomorski

Gorąco zapraszamy mieszkańców Kamienia Pomorskiego do odwiedzenia naszych nowoczesnych gabinetów w Szczecinie. Świadczymy szeroki zakres profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym implanty zębowe. Nasz wykwalifikowany zespół oraz najnowsze technologie gwarantują komfort i najwyższy poziom opieki. Dbaj o zdrowy uśmiech z Dobosz Implanty!

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli wszczepienie markowych implantów zębów w miejsce braku uzębienia. Umów się już teraz na wizytę konsultacyjną pod telefonem : +48 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

Dr Paweł Dobosz

ekspert implantolog Międzynarodowego Towarzystwa Implantologicznego ( ICOI ).

Od 30 lat zajmuje się implantologią stomatologiczną.

W mojej karierze zawodowej jako stomatolog założyłem już kilka tysięcy implantów zębów zadowolonym pacjentom, nie tylko ze Szczecina, ale całej Europy.

Dla mnie Pacjent to przyjaciel, któremu pomagam odzyskać uśmiech. Dzięki implantom mogę poprawić wygląd zębów, co gwarantuje, że osoba, która opuszcza mój gabinet stomatologiczny nabiera pewności siebie i tym samym odmieniam czyjeś życie na lepsze.

Mój gabinet stomatologiczny to miejsce przyjazne każdemu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, możemy kompleksowo obsłużyć Pacjenta, który potrzebuje najnowocześniejszych metod stosowanych przy implantacji stomatologicznej.

Zapraszam i miło będzie Cię widzieć w moim gabinecie.

dr Paweł Dobosz

Rejestracja : +48 91 485 02 74

implanty-zebow-kamien-pomorski

Implanty zębów Szczecin cennik

Implant zęba firmy Strumann BLT , Bicon, Ankylos
3500 pln
Implant zęba firmy Straumann BLX
3900 pln
Implant zęba firmy Dentium
3000 pln

Rodzaje wykorzystania implantów zębów:

 • Pojedynczy implant zęba.
 • Mosty na implantach zębów.
 • Korona na implantach zębowych.
 • Proteza na implantach.

Czy wiesz, że?

Implanty dentystyczne najczęściej wykonuje się z tytanu lub cyrkonu, ponieważ są to materiały biokompatybilne i dobrze tolerowane przez organizm. Dzięki temu są bezpieczne dla zdrowia, zmniejszając ryzyko odrzutu i reakcji alergicznych. Tytan wyróżnia się swoją wyjątkową wytrzymałością oraz zdolnością do integracji z kością szczęki, co zapewnia długowieczność i stabilność implantu.

Kiedy warto zrobić implanty zębów?

 • Nie masz jednego lub więcej zębów.
 • Mówienie lub jedzenie posiłków sprawia Ci stres.
 • Nie chcesz używać ruchomej protezy dentystycznej.
 • Twoja twarz straciła objętość, a usta oraz policzki stały się zapadnięte.
 • Utraciłeś/utraciłaś pewność siebie i przestałeś/przestałaś się uśmiechać.
 • Nie interesują Cię mosty, które często osłabiają zdrowe zęby.
 • Szukasz długotrwałego rozwiązania.

Oferujemy :

Pojedynczy implant zęba

Implanty zębowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zastąpienie utraconych zębów. Składają się z tytanowej śruby, która jest umieszczana w kości szczęki lub żuchwy, pełniąc rolę korzenia zęba. Zabieg ten stymuluje kość, zapobiegając jej degradacji, co często następuje po utracie zęba. Na implancie montuje się koronę, która zarówno wyglądem, jak i funkcją przypomina naturalny ząb, przywracając pełną sprawność zgryzu. Implanty mogą zastępować pojedyncze zęby, kilka zębów lub nawet całe łuki zębowe. Dzięki wykonaniu z trwałego i biokompatybilnego tytanu, implanty są bardzo wytrzymałe. Skuteczność implantacji wynosi od 96% do 98%, a w przypadku niepowodzenia zabieg można powtórzyć bez dodatkowych kosztów.

Korona na implantach zębowych

Korony na implantach mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych mostów protetycznych. Nie wymagają szlifowania zdrowych, sąsiednich zębów, co pozwala na zachowanie ich naturalnej struktury. Każda korona jest precyzyjnie dopasowana do dostępnej przestrzeni, nie ingerując w sąsiednie zęby. Dostępne są różne rodzaje koron, takie jak pełnoceramiczne czy metalowo-ceramiczne, gdzie metalowa baza pokryta jest porcelaną, czyniąc metal niewidocznym. Korona na implancie zapewnia wysoki komfort i ułatwia utrzymanie higieny, gdyż przestrzeń między koroną a innymi zębami można łatwo czyścić szczoteczką i nicią dentystyczną, co jest trudniejsze przy mostach protetycznych.

Most na implantach zębowych

W przypadku braku 2-3 sąsiadujących zębów, implanty mogą stanowić solidną podstawę dla mostu protetycznego. Przy dwóch brakujących zębach, jeden implant może wspierać dwie korony. W sytuacji, gdy brakuje trzech zębów, dwa implanty umieszczone na końcach luki mogą podtrzymywać trzy połączone korony. Implanty zębowe są trwalsze i bardziej funkcjonalne niż inne metody leczenia, oferując większy komfort i łatwość w pielęgnacji, co czyni je preferowanym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

Proteza na implantach zębowych

Całkowita utrata zębów w żuchwie to poważne wyzwanie. Tradycyjne protezy mocowane na dziąsłach mogą być niewygodne, niestabilne i czasami wypadać podczas kichania czy śmiechu, co może powodować trudności z jedzeniem, przełykaniem oraz dyskomfort psychiczny. Alternatywą jest zastosowanie kilku implantów zębowych, na których mocowana jest stabilna proteza. Taka proteza jest solidnie i precyzyjnie przytwierdzona, eliminując ryzyko jej odklejania się lub przesuwania. Implanty pozwalają na stałe lub tymczasowe zamocowanie protezy, która dzięki specjalnym zaczepom może być łatwo zdejmowana, zapewniając codzienną wygodę użytkowania.

Tagi : implanty zębów Kamień Pomorski implanty Kamień Pomorski implanty zębów Kamień Pomorski cena implanty Kamień Pomorski cennik implanty Kamień Pomorski gdzie najlepiej implanty zębowe Kamień Pomorski cena implantu zęba Kamień Pomorski implanty zębowe Kamień Pomorski cennik implanty Kamień Pomorski opinie klinika implantologii Kamień Pomorski cena implantu zęba Kamień Pomorski implanty zębowe Kamień Pomorski cennik implanty Kamień Pomorski opinie klinika implantologii Kamień Pomorski ceny implantów Kamień Pomorski implanty zębów cena Kamień Pomorski

KONTAKT

+48 91 485 02 74
kontakt@doboszimplanty.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.