Implanty zębów Złocieniec

Implanty zębów Złocieniec

Gorąco zapraszamy mieszkańców Złocieńca do odwiedzenia naszych nowoczesnych gabinetów w Szczecinie. Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym implanty zębowe. Nasz wykwalifikowany zespół oraz najnowocześniejsze technologie zapewniają komfort i najwyższą jakość opieki. Zadbaj o zdrowy uśmiech z Dobosz Implanty!

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli wszczepienie markowych implantów zębów w miejsce braku uzębienia. Umów się już teraz na wizytę konsultacyjną pod telefonem : +48 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

Dr Paweł Dobosz

ekspert implantolog Międzynarodowego Towarzystwa Implantologicznego ( ICOI ).

Od 30 lat zajmuje się implantologią stomatologiczną.

W mojej karierze zawodowej jako stomatolog założyłem już kilka tysięcy implantów zębów zadowolonym pacjentom, nie tylko ze Szczecina, ale całej Europy.

Dla mnie Pacjent to przyjaciel, któremu pomagam odzyskać uśmiech. Dzięki implantom mogę poprawić wygląd zębów, co gwarantuje, że osoba, która opuszcza mój gabinet stomatologiczny nabiera pewności siebie i tym samym odmieniam czyjeś życie na lepsze.

Mój gabinet stomatologiczny to miejsce przyjazne każdemu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, możemy kompleksowo obsłużyć Pacjenta, który potrzebuje najnowocześniejszych metod stosowanych przy implantacji stomatologicznej.

Zapraszam i miło będzie Cię widzieć w moim gabinecie.

dr Paweł Dobosz

Rejestracja : +48 91 485 02 74

implanty-zebow-zlocieniec

Implanty zębów Szczecin cennik

Implant zęba firmy Strumann BLT , Bicon, Ankylos
3500 pln
Implant zęba firmy Straumann BLX
3900 pln
Implant zęba firmy Dentium
3000 pln

Rodzaje wykorzystania implantów zębów:

 • Pojedynczy implant zęba.
 • Mosty na implantach zębów.
 • Korona na implantach zębowych.
 • Proteza na implantach.

Czy wiesz, że?

Implanty zębowe są często wykonywane z tytanu lub cyrkonu, ponieważ te materiały są biokompatybilne. Oznacza to, że są one bezpieczne dla organizmu, co minimalizuje ryzyko odrzutu i reakcji alergicznych. Tytan jest szczególnie doceniany za swoją niezwykłą wytrzymałość i zdolność do zespolenia się z kością szczęki, co zapewnia trwałość i stabilność implantu na długi czas.

Kiedy warto zrobić implanty zębów?

 • Nie masz jednego lub więcej zębów.
 • Mówienie lub jedzenie posiłków sprawia Ci stres.
 • Nie chcesz używać ruchomej protezy dentystycznej.
 • Twoja twarz straciła objętość, a usta oraz policzki stały się zapadnięte.
 • Utraciłeś/utraciłaś pewność siebie i przestałeś/przestałaś się uśmiechać.
 • Nie interesują Cię mosty, które często osłabiają zdrowe zęby.
 • Szukasz długotrwałego rozwiązania.

Oferujemy :

Pojedynczy implant zęba

Implanty zębowe są najbardziej skuteczną metodą zastępowania brakujących zębów. Składają się z tytanowej części, która jest umieszczana w kości szczęki lub żuchwy, pełniąc rolę korzenia zęba. Procedura ta stymuluje kość, zapobiegając jej zanikowi, który często następuje po utracie zęba. Na tytanowym implancie osadzana jest korona, która wygląda i działa jak naturalny ząb, przywracając pełną funkcjonalność zgryzu. Implanty mogą zastępować pojedyncze zęby, kilka zębów lub całe łuki zębowe. Tytan, z którego są wykonane, jest trwały i dobrze tolerowany przez organizm, co sprawia, że implanty są długowieczne. Skuteczność tych zabiegów wynosi 96-98%, a w przypadku niepowodzenia, można je powtórzyć bez dodatkowych kosztów.

Korona na implantach zębowych

Korony na implantach mają wiele zalet w porównaniu z mostami protetycznymi. Nie wymagają szlifowania zdrowych sąsiednich zębów, co pozwala na zachowanie ich naturalnej struktury. Każda korona jest precyzyjnie dopasowana do dostępnej przestrzeni, nie wpływając na sąsiednie zęby. Dostępne są różne rodzaje koron, takie jak pełnoceramiczne i metalowo-ceramiczne, gdzie metalowa baza jest pokryta porcelaną, co sprawia, że metal staje się niewidoczny. Korona na implancie zapewnia wysoki komfort i ułatwia utrzymanie higieny, ponieważ przestrzeń między koroną a innymi zębami można łatwo czyścić szczoteczką i nicią dentystyczną, co jest trudniejsze w przypadku mostów protetycznych.

Most na implantach zębowych

W sytuacji braku 2-3 sąsiadujących zębów, implanty mogą służyć jako filary dla mostu protetycznego. Jeśli brakuje dwóch zębów, jeden implant może podtrzymywać dwie korony. W przypadku braku trzech zębów, dwa implanty umieszczone na krańcach luki będą podstawą dla trzech połączonych koron. Implanty zębowe są trwalsze i bardziej funkcjonalne niż inne metody leczenia, oferując większy komfort i łatwość w pielęgnacji, co czyni je preferowanym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

Proteza na implantach zębowych

Całkowita utrata zębów w żuchwie to poważny problem. Tradycyjne protezy mocowane na dziąsłach mogą być niewygodne, niestabilne i czasami wypadać, na przykład podczas kichania czy śmiechu. To może powodować trudności z jedzeniem, przełykaniem oraz dyskomfort psychiczny. Alternatywą jest zastosowanie kilku implantów zębowych, na których mocowana jest stabilna proteza. Taka proteza jest solidnie i precyzyjnie przytwierdzona, eliminując ryzyko jej odklejania się lub przesuwania. Implanty umożliwiają stałe lub tymczasowe zamocowanie protezy, która dzięki specjalnym zaczepom może być łatwo zdejmowana, zapewniając codzienną wygodę użytkowania.

Tagi : implanty zębów Złocieniec implanty Złocieniec implanty zębów Złocieniec cena implanty Złocieniec cennik implanty Złocieniec gdzie najlepiej implanty zębowe Złocieniec cena implantu zęba Złocieniec implanty zębowe Złocieniec cennik implanty Złocieniec opinie klinika implantologii Złocieniec cena implantu zęba Złocieniec implanty zębowe Złocieniec cennik implanty Złocieniec opinie klinika implantologii Złocieniec ceny implantów Złocieniec implanty zębów cena Złocieniec

KONTAKT

+48 91 485 02 74
kontakt@doboszimplanty.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.