Implanty zębów Szczecinek

Implanty zębów Szczecinek

Gorąco zapraszamy mieszkańców Szczecinka do odwiedzenia naszych nowoczesnych gabinetów w Szczecinie. Świadczymy szeroki zakres profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym zaawansowane implanty zębowe. Nasz wykwalifikowany zespół oraz najnowsze technologie gwarantują komfort i najwyższy standard opieki. Zaufaj Dobosz Implanty i zadbaj o swój zdrowy uśmiech!

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli wszczepienie markowych implantów zębów w miejsce braku uzębienia. Umów się już teraz na wizytę konsultacyjną pod telefonem : +48 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

Dr Paweł Dobosz

ekspert implantolog Międzynarodowego Towarzystwa Implantologicznego ( ICOI ).

Od 30 lat zajmuje się implantologią stomatologiczną.

W mojej karierze zawodowej jako stomatolog założyłem już kilka tysięcy implantów zębów zadowolonym pacjentom, nie tylko ze Szczecina, ale całej Europy.

Dla mnie Pacjent to przyjaciel, któremu pomagam odzyskać uśmiech. Dzięki implantom mogę poprawić wygląd zębów, co gwarantuje, że osoba, która opuszcza mój gabinet stomatologiczny nabiera pewności siebie i tym samym odmieniam czyjeś życie na lepsze.

Mój gabinet stomatologiczny to miejsce przyjazne każdemu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, możemy kompleksowo obsłużyć Pacjenta, który potrzebuje najnowocześniejszych metod stosowanych przy implantacji stomatologicznej.

Zapraszam i miło będzie Cię widzieć w moim gabinecie.

dr Paweł Dobosz

Rejestracja : +48 91 485 02 74

implanty-zebow-szczecinek

Implanty zębów Szczecin cennik

Implant zęba firmy Strumann BLT , Bicon, Ankylos
3500 pln
Implant zęba firmy Straumann BLX
3900 pln
Implant zęba firmy Dentium
3000 pln

Rodzaje wykorzystania implantów zębów:

 • Pojedynczy implant zęba.
 • Mosty na implantach zębów.
 • Korona na implantach zębowych.
 • Proteza na implantach.

Czy wiesz, że?

Implanty zębowe najczęściej wytwarza się z tytanu lub cyrkonu ze względu na ich biokompatybilność. Te materiały są nieszkodliwe dla organizmu, co zmniejsza ryzyko odrzutu i reakcji alergicznych. Tytan wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością oraz zdolnością do zintegrowania się z kością szczęki, co gwarantuje trwałość i stabilność implantu.

Kiedy warto zrobić implanty zębów?

 • Nie masz jednego lub więcej zębów.
 • Mówienie lub jedzenie posiłków sprawia Ci stres.
 • Nie chcesz używać ruchomej protezy dentystycznej.
 • Twoja twarz straciła objętość, a usta oraz policzki stały się zapadnięte.
 • Utraciłeś/utraciłaś pewność siebie i przestałeś/przestałaś się uśmiechać.
 • Nie interesują Cię mosty, które często osłabiają zdrowe zęby.
 • Szukasz długotrwałego rozwiązania.

Oferujemy :

Pojedynczy implant zęba

Implant jest świetnym sposobem na zastąpienie utraconego zęba. Składa się z tytanowego elementu wkręcanego w kość szczęki lub żuchwy, pełniącego rolę korzenia zęba. Taki implant wspiera wzrost kości i zapobiega jej zanikaniu, co jest częstym problemem po utracie zęba. Na tej tytanowej podstawie umieszcza się koronę, która wygląda i działa jak naturalny ząb, przywracając pełną funkcjonalność uzębienia. Implanty mogą zastępować pojedyncze zęby, grupy zębów, a nawet całe łuki zębowe. Tytan jest wytrzymałym materiałem, dobrze tolerowanym przez organizm, co sprawia, że implanty są długowieczne. Skuteczność zabiegów implantacji wynosi 96-98%, a w razie niepowodzenia procedura jest powtarzana bez dodatkowych kosztów.

Korona na implantach zębów

Korony na implantach mają wiele przewag nad mostami protetycznymi, ponieważ nie wymagają szlifowania zdrowych zębów sąsiadujących, co pozwala zachować ich naturalną strukturę. Każda korona jest dokładnie dopasowana do dostępnej przestrzeni, bez potrzeby ingerencji w sąsiednie zęby. Można wybierać spośród różnych typów koron, takich jak pełnoceramiczne czy metalowo-ceramiczne, gdzie metalowa baza jest pokryta porcelaną, dzięki czemu jest niewidoczna. Korona na implancie zapewnia wysoki komfort i ułatwia utrzymanie higieny, ponieważ przestrzenie między koroną a innymi zębami można łatwo czyścić szczoteczką i nicią dentystyczną, co jest trudniejsze przy mostach protetycznych.

Most na implantach zębów

Jeżeli brakuje 2-3 zębów obok siebie, implanty mogą służyć jako podparcie dla mostu protetycznego. Jeden implant może utrzymać dwie korony w przypadku dwóch brakujących zębów. Przy trzech brakujących zębach, dwa implanty umieszczone na krańcach luki mogą podtrzymywać trzy połączone korony. Implanty zębowe są trwalsze i bardziej funkcjonalne niż inne metody leczenia, oferując większy komfort i łatwość w pielęgnacji, co czyni je preferowanym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

Proteza na implantach zębów

Brak wszystkich zębów w żuchwie stanowi poważny problem. Tradycyjne protezy oparte na dziąsłach mogą być niewygodne, niestabilne i czasami się odklejają lub wypadają podczas czynności takich jak kichanie czy śmiech. Może to powodować trudności z jedzeniem, przełykaniem oraz dyskomfort psychiczny. Alternatywą jest zastosowanie kilku implantów zębowych, na których mocowana jest stabilna proteza. Taka proteza jest solidnie przytwierdzona, eliminując ryzyko odklejania się lub przesuwania. Implanty umożliwiają stałe lub tymczasowe zamocowanie protezy, która dzięki specjalnym zaczepom może być łatwo zdejmowana, co zapewnia codzienną wygodę użytkowania.

Tagi : implanty zębów Szczecinek implanty Szczecinek implanty zębów Szczecinek cena implanty Szczecinek cennik implanty Szczecinek gdzie najlepiej implanty zębowe Szczecinek cena implantu zęba Szczecinek implanty zębowe Szczecinek cennik implanty Szczecinek opinie klinika implantologii Szczecinek cena implantu zęba Szczecinek implanty zębowe Szczecinek cennik implanty Szczecinek opinie klinika implantologii Szczecinek ceny implantów Szczecinek implanty zębów cena Szczecinek

KONTAKT

+48 91 485 02 74
kontakt@doboszimplanty.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.