Implanty zębów Myślibórz

Implanty zębów Myślibórz

Gorąco zapraszamy mieszkańców Myśliborza do odwiedzenia naszych nowoczesnych gabinetów w Szczecinie. Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług stomatologicznych, w tym implanty zębowe. Nasz wykwalifikowany zespół oraz najnowocześniejsze technologie zapewniają komfort i najwyższą jakość opieki. Zadbaj o zdrowy uśmiech z Dobosz Implanty!

W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologii, czyli wszczepienie markowych implantów zębów w miejsce braku uzębienia. Umów się już teraz na wizytę konsultacyjną pod telefonem : +48 914850274

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.

Dr Paweł Dobosz

ekspert implantolog Międzynarodowego Towarzystwa Implantologicznego ( ICOI ).

Od 30 lat zajmuje się implantologią stomatologiczną.

W mojej karierze zawodowej jako stomatolog założyłem już kilka tysięcy implantów zębów zadowolonym pacjentom, nie tylko ze Szczecina, ale całej Europy.

Dla mnie Pacjent to przyjaciel, któremu pomagam odzyskać uśmiech. Dzięki implantom mogę poprawić wygląd zębów, co gwarantuje, że osoba, która opuszcza mój gabinet stomatologiczny nabiera pewności siebie i tym samym odmieniam czyjeś życie na lepsze.

Mój gabinet stomatologiczny to miejsce przyjazne każdemu. Dzięki temu, że posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, możemy kompleksowo obsłużyć Pacjenta, który potrzebuje najnowocześniejszych metod stosowanych przy implantacji stomatologicznej.

Zapraszam i miło będzie Cię widzieć w moim gabinecie.

dr Paweł Dobosz

Rejestracja : +48 91 485 02 74

implanty-zebow-mysliborz

Implanty zębów Szczecin cennik

Implant zęba firmy Strumann BLT , Bicon, Ankylos
3500 pln
Implant zęba firmy Straumann BLX
3900 pln
Implant zęba firmy Dentium
3000 pln

Rodzaje wykorzystania implantów zębów:

 • Pojedynczy implant zęba.
 • Mosty na implantach zębów.
 • Korona na implantach zębowych.
 • Proteza na implantach.

Czy wiesz, że?

Implanty dentystyczne najczęściej wykonuje się z tytanu lub cyrkonu, gdyż materiały te są biokompatybilne i dobrze tolerowane przez organizm. To sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia i zmniejszają ryzyko odrzutu oraz reakcji alergicznych. Tytan jest szczególnie ceniony za swoją wyjątkową trwałość i zdolność do integracji z kością szczęki, co gwarantuje długowieczność i stabilność implantu.

Kiedy warto zrobić implanty zębów?

 • Nie masz jednego lub więcej zębów.
 • Mówienie lub jedzenie posiłków sprawia Ci stres.
 • Nie chcesz używać ruchomej protezy dentystycznej.
 • Twoja twarz straciła objętość, a usta oraz policzki stały się zapadnięte.
 • Utraciłeś/utraciłaś pewność siebie i przestałeś/przestałaś się uśmiechać.
 • Nie interesują Cię mosty, które często osłabiają zdrowe zęby.
 • Szukasz długotrwałego rozwiązania.

Oferujemy :

Pojedynczy implant zęba

Implanty zębowe są najskuteczniejszym sposobem zastąpienia brakującego zęba. Składają się z tytanowej śruby, którą wprowadza się do kości szczęki lub żuchwy, pełniąc rolę korzenia zęba. Ta procedura stymuluje kość, zapobiegając jej zanikowi, co często zdarza się po utracie zęba. Na implancie umieszcza się koronę, która wyglądem i funkcją przypomina naturalny ząb, przywracając pełną sprawność zgryzu. Implanty mogą zastępować pojedyncze zęby, kilka zębów, a nawet całe łuki zębowe. Tytan, z którego są wykonane, jest trwały i dobrze tolerowany przez organizm, co sprawia, że implanty mają długą żywotność. Skuteczność zabiegów implantologicznych wynosi 96-98%, a w przypadku niepowodzenia zabieg można powtórzyć bez dodatkowych kosztów.

Korona na implantach zębowych

Korony na implantach oferują wiele korzyści w porównaniu do mostów protetycznych. Nie wymagają szlifowania zdrowych sąsiednich zębów, co pozwala zachować ich naturalną strukturę. Każda korona jest precyzyjnie dopasowana do dostępnej przestrzeni, nie ingerując w sąsiednie zęby. Można wybierać spośród różnych typów koron, takich jak pełnoceramiczne i metalowo-ceramiczne, gdzie metalowa baza jest pokryta porcelaną, czyniąc metal niewidocznym. Korona na implancie zapewnia wysoki komfort i ułatwia utrzymanie higieny, ponieważ przestrzeń między koroną a innymi zębami można łatwo czyścić szczoteczką i nicią dentystyczną, co jest trudniejsze przy mostach protetycznych.

Most na implantach zębowych

W przypadku braku 2-3 sąsiadujących zębów, implanty mogą służyć jako podpora dla mostu protetycznego. Przy dwóch brakujących zębach jeden implant może wspierać dwie korony. W przypadku trzech brakujących zębów, dwa implanty umieszczone na końcach luki mogą wspierać trzy połączone korony. Implanty zębowe są bardziej trwałe i funkcjonalne niż inne metody leczenia, oferując większy komfort i łatwość w pielęgnacji, co czyni je preferowanym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

Proteza na implantach zębowych

Całkowita utrata zębów w żuchwie to poważny problem. Tradycyjne protezy mocowane na dziąsłach mogą być niewygodne, niestabilne i czasem wypadać podczas kichania czy śmiechu. To może powodować trudności z jedzeniem, przełykaniem oraz dyskomfort psychiczny. Alternatywą jest zastosowanie kilku implantów zębowych, na których mocowana jest stabilna proteza. Taka proteza jest solidnie i precyzyjnie przytwierdzona, eliminując ryzyko jej odklejania się lub przesuwania. Implanty pozwalają na stałe lub tymczasowe zamocowanie protezy, która dzięki specjalnym zaczepom może być łatwo zdejmowana, zapewniając codzienną wygodę użytkowania.

Tagi : implanty zębów Myślibórz implanty Myślibórz implanty zębów Myślibórz cena implanty Myślibórz cennik implanty Myślibórz gdzie najlepiej implanty zębowe Myślibórz cena implantu zęba Myślibórz implanty zębowe Myślibórz cennik implanty Myślibórz opinie klinika implantologii Myślibórz cena implantu zęba Myślibórz implanty zębowe Myślibórz cennik implanty Myślibórz opinie klinika implantologii Myślibórz ceny implantów Myślibórz implanty zębów cena Myślibórz

KONTAKT

+48 91 485 02 74
kontakt@doboszimplanty.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości lub umówimy wizytę!

KONTAKT

Jak do nas trafić?

Skorzystaj z mapy, aby ułtatwić sobie dojazd do naszej placówki.

ZOBACZ NA MAPIE

ADRES

aleja Piastów 3
70-325 Szczecin

Od poniedziałku do piątku od 9-19
w soboty po indywidualnym umówieniu.