O nas

Zapraszam Państwa do mojej praktyki stomatologicznej –  nowoczesnego  gabinetu położonego w centrum Szczecina.

Jestem lekarzem stomatologiem z blisko trzydziestoletnim doświadczaniem zawodowym Stworzyłem to miejsce bo moja pasją jest nowoczesna stomatologia.  Specjalizujemy się w implantologii i protetyce estetycznej . Naszych wszystkich Pacjentów i ich rodziny obejmujemy pełną opieką stomatologiczną.

Wśród moich pacjentów szczególne miejsce zajmują pacjenci bezzębni lub z uzębieniem resztkowym.

Proponuję im odtworzenie utraconego uśmiechu , już w jeden dzień , w oparciu o koncepcję mocowania na 6 lub 4 implantach ( ” all on 6″ ” all on 4 „)

Metoda ta , oparta na technologii cyfrowej , umożliwia bardzo precyzyjne wprowadzenie 6 lub 4 wszczepów i przykręcaniu do nich mostu tymczasowego.

Po 3 miesiącach zamieniam most prowizoryczny na ostateczne uzupełninie porcelanowe.

DR KAMILA WALCZYK ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2014 roku. Swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej oraz protetyki.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Regularnie poszerza swoją wiedzę w wymienionych dziedzinach na kursach i szkoleniach. W pracy w pacjentem stawia na wzajemne zaufanie i zrozumienie problemu, co pomaga w osiągnięciu wymarzonego uśmiechu.

Specjalizujemy się w implantologii

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa oraz bezstresową atmosferę poprzez profesjonalizm , ciepło i życzliwość naszych asystentek – p. Iwony i p. Agnieszki.   Oferujemy leczenie z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu oraz  sprawdzonych  rozwiązań , materiałów oraz implantów tylko  znanych , renomowanych firm : szwajcarskiej – Straumann , koreańskiej – Dentium , amerykańskiej – Bicon.

Najwyższej jakości sprzęt , który umożliwia pełną diagnostykę oraz wirtualne planowanie leczenia implantologicznego.  Stosowane są tylko sprawdzone rozwiązania, materiały oraz implanty znanych, renomowanych firm. Dostęp do najnowszych technologii diagnostycznych i materiałowych wymaga od lekarzy nieustannego kształcenia i rozwijania umiejętności, zatem cały cały zespół systematycznie bierze udział w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.

Systematycznie wdrażamy sprawdzone nowości

W 2018 roku wprowadziliśmy do naszej praktyki leczenie z użyciem scanera wewnątrzusznego MEDIT 500 . Tym samym odstąpiliśmy od pobierania wycisków protetycznych tradycyjnymi masami wyciskowymi i zastąpiliśmy je skanowaniem jamy ustnej.

W  2019 roku zakupiliśmy tomograf komputerowy CBCT najnowszej generacji firmy VATECH , o pełnym polu obrazowania . Tomograf służy do diagnostyki chorób zębów,  kości szczęk oraz zatok przynosowych a także precyzyjnego planowania implantologicznego.

Uzupełnienia protetyczne dla naszych pacjentów , od kilkunastu lat , wykonują czołowe , polskie laboratoria a nasze kompetencje potwierdza akredytacja Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE , Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI  i autoryzacja światowego lidera implantologicznego – szwajcarskiego koncernu  Straumann .

Szkolenia i kursy

Biorę udział w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz przynależność do Towarzystw : Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE ( jestem jednym z 32 aktywnych członków w Polsce ) , elitarnego International College of Dentist z siedzibą w Waszyngtonie , Światowego Towarzystwa Implantologicznego (ICOI) , Niemieckiego Towarzystwa Implantologicznego (DGOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)

 

 

 

wizytę

Umów się na wizytę

Feedback