O nas

Zapraszam Państwa do mojej praktyki stomatologicznej -  nowoczesnego  gabinetu położonego w centrum Szczecina.Jestem lekarzem stomatologiem z blisko trzydziestoletnim doświadczaniem zawodowym Stworzyłem to miejsce bo moja pasją jest nowoczesna stomatologia.  Specjalizujemy się w implantologii i protetyce estetycznej . Naszych wszystkich Pacjentów i ich rodziny obejmujemy pełną opieką stomatologiczną.Wśród moich pacjentów szczególne miejsce zajmują pacjenci bezzębni lub z uzębieniem resztkowym.Proponuję im odtworzenie utraconego uśmiechu , już w jeden dzień , w oparciu o koncepcję mocowania na 6 lub 4 implantach ( " all on 6" " all on 4 ")Metoda ta , oparta na technologii cyfrowej , umożliwia bardzo precyzyjne wprowadzenie 6 lub 4 wszczepów i przykręcaniu do nich mostu tymczasowego.Po 3 miesiącach zamieniam most prowizoryczny na ostateczne uzupełninie porcelanowe.DR KAMILA WALCZYK ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2014 roku. Swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej oraz protetyki.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Regularnie poszerza swoją wiedzę w wymienionych dziedzinach na kursach i szkoleniach. W pracy w pacjentem stawia na wzajemne zaufanie i zrozumienie problemu, co pomaga w osiągnięciu wymarzonego uśmiechu.

Specjalizujemy się w implantologii

Systematycznie wdrażamy sprawdzone nowości

W 2018 roku wprowadziliśmy do naszej praktyki leczenie z użyciem scanera wewnątrzusznego MEDIT 500 . Tym samym odstąpiliśmy od pobierania wycisków protetycznych tradycyjnymi masami wyciskowymi i zastąpiliśmy je skanowaniem jamy ustnej.

W  2019 roku zakupiliśmy tomograf komputerowy CBCT najnowszej generacji firmy VATECH , o pełnym polu obrazowania . Tomograf służy do diagnostyki chorób zębów,  kości szczęk oraz zatok przynosowych a także precyzyjnego planowania implantologicznego.

Uzupełnienia protetyczne dla naszych pacjentów , od kilkunastu lat , wykonują czołowe , polskie laboratoria a nasze kompetencje potwierdza akredytacja Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE , Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI  i autoryzacja światowego lidera implantologicznego – szwajcarskiego koncernu  Straumann .

Szkolenia i kursy

Biorę udział w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz przynależność do Towarzystw : Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE ( jestem jednym z 32 aktywnych członków w Polsce ) , elitarnego International College of Dentist z siedzibą w Waszyngtonie , Światowego Towarzystwa Implantologicznego (ICOI) , Niemieckiego Towarzystwa Implantologicznego (DGOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)

 

 

 

wizytę

Umów się na wizytę

Feedback